Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nonda Kajno - Ky Kujtim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky Kujtim".
3. Video është e këngës "Ky Kujtim", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nonda Kajno - Ky Kujtim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/04/2013

2013-04-08T09:29:51+00:00E Dashur At’kujtohet ajo nate,
Kur floket e bores bimin lehte.
Ti me ledhatoje,edhe shpesh me thoshe,
Se un ty te kam o ne kte jete.

Ky kujtimi I jone,
Kudo pas do me ndjeke.
Kudo qe te jem,kudo qe te shkoj,
Vec dhimbje dhe lot.

Endrra ime e vetme,
Endrra ime hyjnore.
Ti mbete vegimi,
Si nje enderr e bukur.

Ne m’ka mberur pak fryme,
Thithe shpirt ti per mua.
Ne m’ka mbetur nje pik loti,
Eja fshima o engjell.
Ste mjafton ty o shpirt,
Qe kaq shume ty te dua.
Ska kuptim jeta ime,
Vetem ti je per mua.

Si ne castin e pare,
Ti ne krahet e mija.
Te te puth si I dehur
Si I cmendur te dua.

Le te mbetem per ty,
Me e bukura enderr.
Le te mbetem o shpirti im,
Ke e embla dashuri.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet