Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Ta Kisha Cezmen Me Raki Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Marianke e vogel ti me je,
Me syckat boje qielli.
Kur me shikon s’me buzeqesh,
E imja je, Marianke.
Kur me shikon s’me buzeqesh,
E imja je, Marianke.

Kalojne ditet plot trishtim,
Pa dashuri,pa shprese.
Eja me gezo,mos me mundo,
E imja je,Mariana.
Eja me gezo,mos me mundo,
E imja je,Mariana.

Ta kasha cezmen me raki,
Te pija dit e nate.
Omoj taksi,na co ne shpI.
Se jemi bere tape.
Omoj taksi,na co ne ship.
Se jemi bere tape.
Nonda Kajno
Publikimi: 01/11/2016


Nonda Kajno - Ta Kisha Cezmen Me Raki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Kisha Cezmen Me Raki".
3. Video është e këngës "Ta Kisha Cezmen Me Raki", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0