Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nootix

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Labinot Kadriu
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Nootix është një këngëtar. NooTiX a.K.a Labinoti, emri i tij i vertet Labinot Kadriu. Rrjedh nga nje familje Me Tradite. Eshte i biri i Ismet Kadriut, luftetarit ose leteran i luftes, i burgosur politik qe ka dhën kontribut si Kosove, Presheve, Medvegje, Bujanovc dhe Maqedoni. NooTiX apo Labinoti filloj te miret me Rap Shum koh me par, Ku ne Studio te Barooti (Sopi Records) ka bere Shume kenge si: "Gjithmon Me Ty", "Nuk E di", "Hallakatu" Etj.....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ghost Pymm

Dalle

Philipsx Tell'em

Brendo

Q-Fast

Lil Genius

Ice K

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Koda

P-Don

Tags: Nootix, Labinot Kadriu, Nootix Aka Labinoti


Komente mbi këtë artist