Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1544
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Nora Istrefi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka sharm dhe nje ze karakteristik, trupin seksi dhe me hitet e njepasnjeshme ka arritur gjithmone sukses dhe pelqyer kudo. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Ka publikuar disa albume dhe shume videoklipe. Babai i Nores ishte kamerman dhe quhet Nezir Istrefi, ndersa nena e saj ka qene dikur kengetare dhe quhet Suzana Tahirsylaj. Ka një vëlla të vogël qe quhet Bledi dhe dy motra Nita dhe Era. Kjo e fundit eshte nje yll boteror me nje karr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Era Istrefit

E bija e

Syzana Tahirsylaj

Ish-Bashkëshorte e

Robert Berishës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

TikTok

Komente

145 🔥Vetëm Mua (2010)

★★★★★

N'ora (2008)

★★★★★

Opium (2006)

★★★★★

Engjell (2005)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (21)

8
32
36
33
36
30
27
16
27
5
17
11
11
3
21
5
7
27
13
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Emini

Adelina Berisha

Linda Halimi

Kaltrina Selimi

Vesa Luma

Genta Ismajli

Argjentina Ramosaj

Afërdita Dreshaj

Anxhela Peristeri

Tuna

Tags: Nora Istrefi, Era Istrefi, Robert Berisha


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet