Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - S'Ka Kthim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Më thuaj çfar kërkon
asgjë nuk refuzoj
Ske Guxim të flasësh drejt
Vet ti më ngacmon
më mban mirë,
S`të mbaj mirë
Ti je djali im dhe pse i vështir
ma shpreh dashurinë
zemër kam nevojë ta di
nuk ke asnjë fjal
nga unë, sillesh si fëmij
kam pushtet,
mos u shtir
Ti je djali im unë të njoh shumë mirë

(Now what you say girl ..?)

Ref (2x) :
Nuk do të lë të qetë Dëgjoo
ti mua vetëm mua më do
jo nuk ka kthim
sepse zemrën ma dhe
Ti ke besim dhe pse kurr nuk ma the

Me fjalë ti më mashtron
lule më dergon
behësh romantik në çast fillon e ndryshon
më mban mirë (ah)
S`të mbaj mirë
Jam unë që luaj me Ty s`të lë të lirë
Duhen para zemer ,
Natë për natë diçka
T`ma dhurosh për qefin tim
siç marr nga disa
vetëm qesh një fjalë të mirë
sot je djali im mendo nje dëshirë

Ref (2x) :
Nuk do të lë të qetë Dëgjoo
ti mua vetëm mua më do
jo nuk ka kthim
sepse zemrën ma dhe
Ti ke besim dhe pse kurr nuk ma the

Ky tekst u dërgua nga Qëndrim Qerkini



Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0


Nora Istrefi - S'Ka Kthim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'Ka Kthim".
3. Video është e këngës "S'Ka Kthim", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.