Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - O Shpirt O Drit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kur hena del mbi qiell ndriqon
dy zemra naj bashkon
kur hena del mbi qiell ndriqon
dy zemra naj bashkon

ref:2
o shpirt o drit sa fort te du
megjidhese se me ke harru

2her
zemra ime kjan, kjan
e vajton per ate qe e dashuroj

ref:2
o shpirt o drit sa fort te du
megjidhese se me ke harru

2her
iku me la ne gjum me la lamturin jo nuuuuuk me thaRenditja: Top 200
Publikimi: 09/02/2009


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0


Nora Istrefi - O Shpirt O Drit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Shpirt O Drit".
3. Video është e këngës "O Shpirt O Drit", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.