Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 03-04-2016
  Nisja e karrierës si këngëtar, ka bërë që Robert Berisha të mendojë edhe për një duet me gruan e tij, Nora Istrefi. I pyetur nga Prive, ai nuk e përjashtoi këtë mundësi në të ardhmen teksa deklaroi gjithashtu se tashmë edhe e ka të projektuar në kokë se për çfarë projekti bëhet fjalë. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full/33244 Një baladë e lehtë që i shkon stilit të Norës e shoqëruar me zërin e Robertit, është menduar si projekti që dyshja mund të sjellin së shpejti. https://www.teks...

 • 29-03-2016
  Edhe pse është përfolur jashtzakonisht shumë për ndarjen e tyre, çifti Nora istrefi & Robert Berisha vazhdojnë të jenë akoma bashk dhe mes tyre nuk ka asnjë krizë apo diçka të tillë. Një tjetër lajm që bëri muajt e fundit ishte lajmi se edhe Robert Berisha shumë shpejt do të bëhet këngëtar dhe kjo gjë u konfirmua nga Massive Production. Tani që edhe Roberti po bëhet këngëtar ai ka hapur një fan page në facebook, ku ju mund ti bëni like atij si artist. Ndërkohë që bashkshortja e tij Nora Istrefi përmes facebook-ut të saj i k...

 • 22-03-2016
  Këngëtarja Nora Istrefi ndryshoi shumë look-un e saj në klipin e ri Sa tkom dasht. Ajo na erdhi kësaj radhe si biondinë dhe ky ndryshim i saj u mirëprit mjaft mirë nga fansat. Sot ajo ka publikuar në rrjetet e saj sociale dy fotografi ku shihet me ngjyrën e re të flokëve e cila e bën të duket për mrekulli. Mesa duket Nora nuk ka gabuar që i ka lyer flokët në të bardha....

 • 10-03-2016
  Sa t'kom dasht e Nora Istrefit po vazhdon të pëlqehet mkaft shumë. Që nga dalja e saj dje e deri më tani ajo ka arritur që brenda 24 orëve të grumbullojë 300.000 klikime në youtube. Kënga Sa t'kom dash është hedhur në youtube nga kompania AVD Digital, kompania e cila deri më tash ka menaxhiar Erën, por së fundmi Era ka lodhur kontratë me kompanië e njohur botërore Sony Music të cilët do ti publikojnë asaj projektet e reja....

 • 09-03-2016
  Nora Istrefi sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri dhe të shumëpritur, njëkohësisht të parin për 2016-tën. Kënga me titull Sa t'kom dasht është lansuar sot në kanalin youtube dhe po pëlqehet që në daljen e parë. Kënga është punuar me muzikë & tekst nga Massive Production (Granit Gashi & Dj Nurteel Morina), e ndërsa një pjesë e këngës është edhe e blerë nga një këngë e Brunos, prodhim i Flori Mumajesit. Videoklipi është realizuar në Tiranë nga Max Production....

 • 03-03-2016
  Këngëtarja Nora Istrefi pritet që këtë të shtunë të publikojë videoprojektin e saj më të ri. Ajo ka përfunduar javë më parë këngën e saj më të re e cila është punuar nga Massive Production. Ndërkohë që ditë më parë kanë përfunduar edhe xhirimet e videoklipit për të cilat është kujdesur produksioni Entermedia. Nora ka bërë të ditur edhe datën se kur do të publikohet ky projekt, e që në fakt premiera e saj do të jepet këtë të shtunë. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full/49605...

 • 02-03-2016
  Këngëtarja Nora Istrefi na ka ardhur vazhdmisht ndryshe me look-un e saj. Ajo gati në çdo klip sjellë diçka të re. E duhet thënë se ajo arriti që të na befasojë edhe kësaj here. Ajo ka postuar sot një fotografi në rrjetet sociale teksa shihet me një ndryshim të ri në fytyrën e saj. Ajo ka realizuar një piercing të ri në buzën e saj duke vendosur një unazë shumë interesante tek buza. Ajo gjithashtu është shfaqur edhe me dnryshime të tjera pasi flokët i ka lyer në ngjyrë të bardhë....

 • 22-02-2016
  Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar disa fotografi në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet e shfaqur e një veshje plot stil nëpër rrugëtt e Prishtinës. Përndryshe Nora modën e konsideron si lifestyle, e ndërsa pëlqen të ndjekë edhe trendet më të reja të veshjeve. Ajo gjithashtu ka përfunduar edhe Fakultetin e Dizajnit në Prishtinë....

 • 18-02-2016
  Çifti i shumëpërfolur i estradës Nora Istrefi & Robert Berisha deri para pak ditësh u aluduan se ishin ndarë, ma çifti vërtetoi krejt të kundërtën. Së fundmi në rrjetete e tyre sociale çifti kanë publikuar një video të vajzës së tyre Renee e cila shihet duke luajtur në piano. Mesa duket Renne do të ndjekë hapat e Norës & Robertit dhe në të ardhmen do të bëhet një muzikante e shkëlqyer. Këtu mund të gjeni videon e Renesë duke luajtur në piano: https://www.instagram.com/p/BB7qetVPekj/?taken-by=_robertberisha_78...

 • 15-02-2016
  Sot nëpër mediat online si GazetaBlic dhe Magazina.Al kemi pasur mundësinë të ndjekim një lajm i cili ka tronditur mbarë showbizin shqiptar. Fjala është për çiftin e shumëpërfolur Nora & Roberti për të cilët sot është spekuluar gjatë gjithë ditës se ata janë ndarë. Mirëpo teksteshqip.com ka mësuar se e vërteta është krejt ndryshe. Nora & Roberti vazhdojnë ende të jenë bashk. Spekulimet nga mediat thanë sot se Nora ka ndërruar vendbanim dhe se është shpërngulur e vetme në një apartament në lagjen Arbëria në Prishtinë apo e njo...

 • 08-02-2016
  Këngëtarja Nora Istrefi po vazhdon të jetë në formë mjaft e mirë edhe pse tashmë është bërë nënë. Norës i pëlqen shumë moda dhe është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Megjithëse së fundmi nuk është se e kemi parë aktive me videoklipe dhe këngë, ajo prap se prap arrin të rrëmbejë fokusin e mediave për shkak të veshjes dhe stilit të saj. Ajo së fundmi ka postuar një foto ku shihet duke fotografuar fytyrën e saj e cla është vërtetë joshëse!...
 • 03-02-2016
  Këngëtarja Nora Istrefi ndonëse nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor por prap se prap po arrin të jetë në fokusin e mediave për shkak të postimeve të saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet në dhomën e zhveshjes të fitnesit të cilin e frekuenton. Nora dukej mjaft seksi dhe në formë e veshur me të bardha, duke marrë parasyh që ajo tashmë është edhe nënë. Muajin e kaluar ajo ishte pjesë e një reklame shumë të bukur televizive bashk me Renenë e saj ku reklamonte disa lloje pelenash të një kom...

 • 07-01-2016
  Aktori Xhevdet Jashari nga Tetova, apo i njohur ndryshe për rolin e tij si Arif Hikmeti, në serialin O Sa Mirë ka takuar së fundmi një nga këngëtaret tona më seksi në trojet shqiptare. Në një foto që ai ka postuar në Instagram, Xhevdeti shihet pranë këngëtares Nora istrefi, por çfarë tha ai në mbishkrimin e fotos për Norën: Me ma tmadhen, i thash ri rehat se une e zbukuroj foton”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotos....

 • 10-12-2015
  Robert Berisha duket të jetë shumë i lumtur me jetën e tij. Ai tashmë ka krijuar familjen, ka një vajzë të pagëzuar me emrin Renee, e ndërsa është bashkshorti i Nora Istrefit. Sot ai ka publikuar në rrjetin e tij social në Instagram një foto të Norës bashk me Reneenë, ku në mbishkrimin e fotos ka shkruar dashurinë që ka për to. “Nora & Renee ju duaaa”, ka qenë mbishkrimi i Robertit. ...

 • 07-12-2015
  Këngëtarja sexy e estradës kosovare Nora Istrefi, ka udhëtuar drejt Londrës. Ajo aktualisht është duke qëndruar tek motra e saj Nita, e cila tash e sa kohë jeton në kryeqytetin e Anglisë. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full/47598 Nora, ka postuar edhe fotografi nga ky qytet, ku është shfaqur tek një ambient festiv, e me pamje të mrekullueshme, njofton Klan Kosova. Megjithatë, ditët e këngëtarës në Londër janë të pakta, pasi që sipas disa informacioneve, Nora do të qëndrojë aty për vetëm pe...

 • 01-12-2015
  Këngëtarja Nora Istrefi ka postuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet bashk me mikun e saj më të mirë të jetës, e që në fakt është kreatori i njohur Valdrin Sahiti. Nora ka treguar edhe më parë nëpërmjet intervistave që Valdrinin e ka pasur edhe shok fëmijërie, pasi janë rritur në të njejtën lagje, madje kanë qenë edhe së bashku në shkollë. E kjo miqësi e tyre vazhdon edhe sot pasi disa vitesh. Në mbishkrimin e fotos Nora kishte shkruar Best Firend Forever....
 • 25-11-2015
  Këngëtarja seksi, Nora Istrefi, në llogarinë e saj në Instagram, ka postuar një foto me vajzën e saj, Rene-në. Istrefi, e cila muaj më parë në jetë solli këtë vogëlushe, vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, shkruan Indeksonline. Ndryshe, vlen të përmendim që Nora, është njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës sonë. ...

 • 18-11-2015
  Këngëtarja Nora Istrefi është vazhdimsiht aktive kohëve të fundit nëpër rrjetet e saj sociale, ku më shumë nga të gjithas ajo preferon Instagramin & së fundmi Snap Chatin. Ndonëse ende nuk ka realizuar ndonjë këngë të re ajo vazhdon të mos harrohet nga fansat dhe herë pas here të përflitet madje edhe për jeten e saj prviate. Së fundmi Nora ka publikuar një foto në Instagram ku shihet e veshur me një stil më ndryshe se herët e tjera. Ajo kishte zgjatur flokët e saj të zeza dhe kishte veshur një palë gjinse të kaltra me një pallto...

 • 11-11-2015
  Jemi mësuar që ta shohim Norën teksa poston vazhdimisht foto të vajzës dhe të vetat nëpër rrjete sociale. Mirëpo së fundmi ajo ka ndërruar zakon, kësaj radhe ajo ka publikuar një fotot të bashkëshortit të saj Robertit në llogarinë . Mesa duket këngëtarja Nora Istrefi edhe me këtë foto ka dashur që t’i hedhë poshtë spekulimet e kohëve të fundit që çifti janë në periudhë krize....

 • 10-11-2015
  Ka filluar të bëhet temë e mediave lidhja mes çiftit Nora istrefi & Robert Berisha. Pas lajmeve në media për fëmiju jashtmartesor të Robertit menjëherë filluan aludimet se mes çiftit ka filluar një krizë. Por gjithçka hedhet poshtë pasi Roberti vet nuk e pranon një gjë të tillë. Ai në një prononcim për një portal ka thënë: Nuk është e vërtetë, veç vdekja na ndan neve”....
 • 03-11-2015
  Dy motrat e famshme, Nora dhe Era Istrefi, vazhdojnë të jenë ndër këngëtaret më të kërkuara në vend. Këngët e tyre, janë gjithnjë të suksesshme, shkruan Indeksonline. Është stili i tyre i vecantë, që i bënë ato edhe më të pëlqyera. Në një foto të postuar së fundmi nga ana e Norës, ato shihen së bashku, ku dhe kanë treguar se po u mungon motra tjetër, Nita....

 • 02-11-2015
  Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, muaj më parë në jetë solli një vajzë, të cilën e quan Rene. Derisa, ende mbizotëron kohë e mirë, është Nora, ajo që ka shfrytëzuar kohën për të shëtitur me vajzën e saj, shkruan Indeksonline. Më poshtë mund të shihni disa foto të Norës me të bijën....

 • 01-11-2015
  Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të jetë njëra ndër trupat më seksi të estradës edhe pas lindjes. Së fundmi ajo ka qenë pjesë e emisionit Prive në Klan Kosova ku së bashku me Majkun kanë qenë model të një grimi nga Sellma për Halloween. Pasi ka mbaruar festa Nora ka vendosur që të ndyrhsojë përsëri. Së fundmi ajo ka postuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet me një fustan të kuq tejet transparent ku janë vetëm të brendhsmet e zeza ato që i mbulojnë pjesët intime, duke lënë kështu pak hapsirë pë imagjinatë....
 • 27-10-2015
  Nora Istrefi së fundmi ka publikuar edhe një foto me vajzën e saj Rene. Në foton e publikuar nga vetë këngëtarja ajo shihet në rrugët e Prishtinës ndërsa që në duar mban vajzën e saj. Edhe kësaj radhe ajo është shfaqur plot stil, teksa që duket se po shijon rrezet e diellit....

 • 26-10-2015
  Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara në Kosovoë. Ajo jeton në Prishtinë me bashkshortin e saj Robert Berisha dhe me vajzën e saj Renee. Pavarësisht se është nënë tashmë, ajo prap se prap vazhdon të ketë forma seksi trupore. Së fundmi Nora ka qenë e ftuar në emisionin Diçka po zihet te Xheri, ku ka performuaredhe një nga këngët e saj. Ajo kishte zgjedhur të vishte një fustan të shkurtë dhe të gjerë, prej të cilit binin në sy mjaft mirë hiret e saj trupore. Me linjat që gëzon, Nora mund të shquhet si një...

 • 23-10-2015
  Këngëtarja Nora Istrefi gjatë natës së mbrëmshme ishte pjesëmarrëse në një event bamirës, Kosova “Philantropise”. Ndërsa që si çdo herë vëmendjen ka tërhequr edhe pamja e veçantë dhe seksi e Norës....

 • 16-10-2015
  Menjëherë pas këtij lajmi të sotëm të qarkulluar nëpër media ka ardhur edhe reagimi i Robertit i cili ka thënë se afera në fjalë ka qenë shumë para martesës së tij me Norën, ndërsa që nëse vazhdojnë tendencat të tilla do të padisë kompaninë e kondomëve, raporton Indeksonline. “Gruan time e dua shumë. Është femra ma e bukur në botë për mua. Me të kam edhe një vajzë, që për mua e ka vlerën më të madhe se vet jeta ime. Afera në fjalë ka qenë shumë kohë përpara Nores. Ndërsa për fotot e publikuara nga pala e kundërt, unë deklaroj që: Nese vazhdojnë tendencat negative, unë do ta padis kompaninë e kondomave (prezervativëve), ka thënë ...
 • 15-10-2015
  Këngëtarja Nora istrefi është shumë e lumtur me jetën e saj dhe këtë gjë më së miri po na e dëshmon buzëqeshja e saj në fotografitë që poston mjaft shpesh në rrjetet sociale. Së fundmi Nora ka publikuar në Instagram një foto të Renesë, e cila ka ardhur në jetë para pesë muajsh nga martesa e Norës & Robertit. Sot 5 muajshe, e imja Rene - ka shkruar në mbishkrimin e fotos Nora. https://www.teksteshqip.com/img_upz/artpic_full/46415...
 • 14-10-2015
  Rrjeti i Vala’së dita ditës po rritet. Kohët e fundit një mori fytyrash publike janë bërë pjesë e këtij operatori dhe ofertës n’Trip. Ndërsa që së fundmi çifti më i komentuar i estradës është pajisur me numra të Valës. Fjala është për këngëtaren Nora Istrefi dhe Robertin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Nora përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ku në njërin krah të saj qëndron Roberti dhe në tjetrin Kryeshefi ekzekutiv i PTK-së Agron Mustafa....

 • 14-10-2015
  Nora Istrefi është duke punuar për projektin e saj të radhës, i cili raportohet të jetë i bujshëm. Pritet që kënga e radhës e saj do të shoqërohet me një videoklip dhe pritet të publikohet brenda këtij viti. Kujtojmë se këngëtarja ka publikuar këtë vit dy këngë “S’je my Lifestyle” dhe Bamboleo”, të cilat u pëlqyen shumë nga publiku. Ndërkohë, këngëtarja iu ka përkushtuar tërësisht jetës së një nënë duke u përkujdesur për vajzën e sapolindur, Renee....

Faqet:
1
>
>>

» Dërgo Një Lajm »
teksteshqip.com © 2007 - 2017