Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Konjuhi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nora Konjuhi është këngëtare e njohur. Lidhjet e saj me muziken jane padiskutim qe ne femijeri, sepse qe ne vogeli mund te kuptohen prirjet per te ardhmen. Ne jeten e saj ka nje moment shume te rendesishem: Pjesemarrja ne audicionin me te popullarizuar “The Voice of Albania” ku arriti te performonte ne fazen e pare dhe gjithashtu ne ate te dueteve. Ajo ka kenduar cover-a (kovera) te artisteve te medhenj, nderkohe qe ne Top Fest 9 paraqitet me kengen e saj: “2 pika lot”.

Në vitin 2011, Nora Konjuhi merr pjesë në The Voice of Albania 1.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist