Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nora Muqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  103
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Nora Muqaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri saj i vërtetë është Leonora Muqaj dhe është një këngëtare & aktore nga Prishtina. Nora Muqaj është kushërira e gazetares Anita Haradinaj dhe vajza e aktorit të madh Beslim Muqaj. Jeton në Zvicër dhe ka të nxjerrë në treg disa videoklipe. Per disa muaj, ishte nje lidhje me reperin Gold AG. Më datë 14 Maj 2003, Nora Muqaj publikon videoklipin "Hesht". Më datë 26 Qershor 2012, Nora Muqaj publikon videoklipin "Shko", të xhiruar nga produks...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

13 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arlinda Gaxherri

Bleta Mulliqi

Edita Sopjani

Teuta Kurti

Shkenda Dubova

Dafina Dauti

Bubulina Krasniqi

Monika Salihu

Mirsa Kerceli

Njomza Kallaba


Tags: Nora Muqaj, Nora Mucaj, Leonora Muqaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet