Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Muqaj - Merre Mendjen Time Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


meree mendjen time dhe me te jeto se nuk me do .me shkruan nje leter dhe dua ta lexoj po kur ta lexoj me ke than te dua shum dhe nuk te harroj dhe me ke shkruar se takohemi te vendi ku jemi takuar shum her

ref(2)
shko dhe mos u kthe
se nuk ke vend ne
zemren tem,shko
nuk dua te te shoh
se me ke lenduar e me ke tredhetuar

te kutem shko dhe me mos u kthe se ne nuk te dua dhe ti me harro krejt
dhe pse me ke dastur te kutem shko se ti me ke tradhtuar

merri buzet e mia dhe me te fol po mos harro se me i ke borgj

te dua te dua shum po ti a me don ppo une te dua me the dhe shkon me diken tjeter


Ky tekst u dërgua nga  albionNora Muqaj
Publikimi: 19/03/2013


Nora Muqaj - Merre Mendjen Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre Mendjen Time".
3. Video është e këngës "Merre Mendjen Time", por nuk këndohet nga Nora Muqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Muqaj:


Komente 0