Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nori a.k.a 623

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Erinor Pole
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Nori a.k.a 623 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Shkurt 2019, Nori A.K.A 623 publikon videoklipin "Peace In The Streets". Më datë 7 Shkurt 2020, Nori A.K.A 623 publikon videoklipin "Mos Ik"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ruge

Sharku Mc

JMC

Eazy-80

Lugatti

Mody

Geri (M)

Dashi

Kook.1

Terror A.K.A Shkupi

Tags: Nori A.K.A 623, Erinor Pole


Komente mbi këtë artist