Më mbaj mend (për 1 muaj)


NR & Pancho - Havy Balles

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Havy Balles".
3. Video është e këngës "Havy Balles", por nuk këndohet nga NR & Pancho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NR & Pancho - Havy Balles  (Feat. Amok)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Pancho

05/02/2009

2009-02-05T16:14:03+00:00Vers 1
S´paguhen fjalt qe deshen
po rrenat rrenat qe deshen
kur tavolinat sbardhohen
pantollat lehtsohen fjalt
qe jetohen shokt t´bohen
kur tjert zhduken kur sun
e gjen rrugen se ja ke prek
vetit pullen po prap duken
mas ni kohe me trip tvjeter
t´asaj kohe kthema tash
mir qe e njoftove veten
me tverteten se qon deri
N´fund zhduken si uaza
a thu veq trip e pata
ma mir beth se shpata.

Vers 2
Patata jepi trasha
trash me t´rrjepta
prej kryeqytezes
me mahalla pom ha
palla pa lo pidhin un
sta se i hini flaka masi
ra fjala mu sum ra e
paka..

vers 3
Shirit per kaseta qe
se kan pas as mas 90-tav
kta 2000-mishat i kan msu
mi kap kamishat mi hekuros
kmishat ja trenerkat sa i kan
hek pampersat ma qiv nanen
se Lakersat.

Vers 4
Havy balles me rape t´babes
nkrah t´axhes me kerr djalit
t´axhes m´shitet n´pazar p**nanes

vers 5
Knej OK spo shperndaj urrejtje
po jav prej me pik mos me lon
ven per pikquditse se ndrrojn
fjalt prej megjseti deri masdite
kshtu qe prite n´vollej na gzon
neve i deshpron ata anej ska
lidhje krejt mu bo me barcelonen
na me tonen sja shojna nonen
nven t´ofendon tonen qitja
vet ndrrohen keshe spo shahen...


Ky tekst u dërgua nga Besfort Shaqiri Terpezalia
Më Shumë Këngë Nga NR:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet