A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pancho

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Pancho is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 12 Qershor 2008, Pancho publikon videoklipin "Paret Bota Rrota Sillet", në bashkëpunim me NR. Më datë 5 Maj 2012, Pancho & Darrin Mclaren publikojnë videoklipin "International", në bashkëpunim me Grip, & Binny Smalls. Më datë 8 Nëntor 2017, Flaka Krelani publikon videoklipin "DEF Star", në bashkëpunim me Pancho City. Teksti u shkrua nga Flaka Krelani, Pancho. Për orkestrimin u kujdes Pancho. Videoklipi u prodhua nga Blerdi Manushi. ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ufo Click

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

NEC

99nci

Legjenda

Pepi

Astrit Gruda

Tribun

Rapholic

Snoopy-G

Doppio-O

Dj Bussulla


Tags: Pancho, Pancho City, Panchocity

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019