NRG Band

Besnik Çaka I Interesuar Të Investoj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-06-2015]
Besnik Çaka I grupit ‘’Nrg Band’’ për momentin është aktual me këngën ‘’Ta du majmunin’’, një bashkëpunim mes tij dhe Getoar Selimit. Dyshja pretendojnë që kënga të jetë hiti I verës, e se a do të jetë kështu, pritet për t;u parë.

‘’Nrg Band’’ kanë bërë me dije se nga ta do të vijnë edhe projekte të tjera. Ndonëse frontmeni I grupit është pro investimit në muzikë, ata nuk e kanë në plan që të realizojnë ndonjë album muzikorë.

Çaka me ‘’investim në muzikë’’ nënkupton realizimin e këngëve dhe videoklipeve të mira.

‘’Nrg Band’’ kanë qenë e vazhdojnë të jenë aktin në sjelljen e këngëve dhe videoklipeve kualitative.
 (Indeksonline)

Besnik Çaka I Interesuar Të Investoj


Komente 0