Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Faj, faj
Ka kjo zemra ime
Qe per ty po vuan ala
Vaj, vaj
vaj ka zemra ime
Vec edhe njihere me t'pa

Hala n'zemer une ty te mbaj
Dhe ce s'jemi pa per shum vite
Me ty tash esht i lumtur ai
Pse mu jeten ti ma prishe

Un hala s'e di pse m'ke genje
Pse m'rren se si
Pse m'thojshe se te dua
Tashi vetem ende rri
Per ty po pi
Prej qe je larguar

Faj, faj
Ka kjo zemra ime
Qe per ty po vuan ala
Vaj, vaj
vaj ka zemra ime
Vec edhe njihere me t'pa
2x

Po luftoj me veten per cdo dit
Me t'harru po du, me t'harru s'po muna
Shokt e mi cdo dit mu m'jan tu pyt
Pse nuk je me to, me t'tregu s'po muna

Un hala s'e di pse m'ke genje
Pse m'rren se si
Pse m'thojshe se te dua
Tashi vetem ende rri
Per ty po pi
Prej qe je larguar

Faj, faj
Ka kjo zemra ime
Qe per ty po vuan ala
Vaj, vaj
vaj ka zemra ime
Vec edhe njihere me t'pa
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23NRG Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/11/2020
Produksioni: Nurteel


NRG Band - Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faj".
3. Video është e këngës "Faj", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0