Numen
Numen
Numen
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: dance
Numen është këngëtar. Më datë 9 Nëntor 2020, Numen publikon videoklipin "Ti Më Le". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Numen. Produksioni audio u realizua nga ANSO.

Më datë 28 Shtator 2022, Elinel & Numen publikojnë videoklipin "S'ka Tjeter". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Elinel & Numen kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge, ndërsa arranzhimi u krye nga ANSO. Videoklipi u prodhua nga Smartmotion Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga ANSO & Cricket.

Në Maj 2023, Elinel & Numen marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 20 me këngën "S'ka Tjeter".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0