Më mbaj mend (për 1 muaj)

Numen - I Ke Harru (Part 2) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

SE DI TI A JE PENDU
KUR VAZHDOVE JETEN PA MU
KUR VENDOSE MEM LENDU
A THU KU GABUM?
A THU KU GABUM?

SE DI TI A JE PENDU
KUR VAZHDOVE JETEN PA MU
A MENON NAJHER PER MU
A THU M'KE HARRU?
A THU M'KE HARRU

VERSE.
Se ti veten e genjen
Menon qe je mir po nuk je
Menon qe dhimbjen e hesht

E fjalet qe mi the me inat
A thu ti a je pishman
E plaget ende i mbaj
Ende i mbaj...
Vazhdim: Numen - I Ke Harru
Numen
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/05/2022
Melody & Teksti: Numen, Bino
Orkestrimi: Dianasty
Mix & Master: Anso
Visualizer: Arlind.AiNumen - I Ke Harru (Part 2)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Ke Harru (Part 2)".
3. Video është e këngës "I Ke Harru (Part 2)", por nuk këndohet nga Numen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Numen:


Komente 0