Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nura - Shpirti Jem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa shum te dua ti moj dashni,
nuk kalon dita pa te pa ty
Te pres o shpirt te pres gjithmon,
se zemra im vec ty te don vec ti tkam dasht.

Shpirti jem oo jeta jem
Je per mua oo si mehlem
Shum te dua un po ta them
Oh ilaci shpirt shpirtit tem


Te don kjo Zemer zemer e shkret,
per ty e dashur e jap ket jete
Mos e mer veten o shpit ne qafe,
ta thom te verteten veç ti tkam dash vec te tkam dasht

Shpirti jem oo jeta jem
Je per mua oo si mehlem
Shum te dua un po ta them
Oh ilaci shpirt shpirtit tem

Ky tekst u dërgua nga Xili DitiPublikimi: 24/08/2019


Nura - Shpirti Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Jem".
3. Video është e këngës "Shpirti Jem", por nuk këndohet nga Nura.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nura:


Komente 0