Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38
  • Emri i Vërtetë:
  • Nush Mehmeti
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Nush është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i plotë i tij është Nush Mehmeti dhe jeton momentalisht ne Prishtinë. Më datë 21 Shkurt 2018, Nush publikon videoklipin "Zar". Më datë 28 Mars 2018, Nush publikon videoklipin "Ka Je". Teksti u shkrua nga vetë Nush. Më datë 4 Maj 2018, Nush publikon videoklipin "3Z". Më datë 16 Gusht 2018, Nush publikon videoklipin "Prishtinalit", në bashkëpunim me Klepto. Më datë 29 Qershor 2018, Nush publikon videoklipin "Rruges Per Tirane". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

9
5
14
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Timi Novoberda (Tim)

Lav'da

Arbër Kurtaj

3 Treshi

Dossty

Buta

Agon Nimani

Pitt

Bigg V

Legjenda

Tags: Nush, Nushi, Nu$H, Nush Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet