Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nush - Comando

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Comando".
3. Video është e këngës "Comando", por nuk këndohet nga Nush.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nush - Comando  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/09/2019

2019-09-16T18:00:04+00:00Hala sillna me bandoo
Kta pom thirrin COMANDO X2

COMANDO COMANDOOOO COMANDO COMANDOOOO

COMANDO COMANDO mafi
Veq lokacionin gjithqysh jem aty
Nuk e di pse inat ki
gunshoot o mat lak shukasin kur vi se
Tash pom thirrin komandant
Moti jom nkto zona
Sna ka ni neve kurr per front
E kena dit osht e jona
Vi go like bang bang veq cili ke
Shokt e mi sjon pussy o pussy be
Kan menu qe o let amo tash e pe
Qe se shlojm kurr deri t hym ndhe

REF:

Hala sillna me bandoo
Kta pom thirrin COMANDOOO X2

COMANDO COMANDOOO COMANDO COMANDOOO

COMANDO gaditu amig
Kjo shoqni sosht brigat kjo osht ushtri
E kena thon moti G
Armiqt si ti mi hekin ushtart e mi se
Ku mu mirr me ta
Folin e folin sene qe sdin be
Cili ma gengsta nrrug nuk i shoh
Kshtu qe kujt po ja nin be
What the f**k sjena me ni rang yo
Gati me ekip ju shtina me kcy tango
Rruges tu bo cash mirsevini babo
Shkolla osht sa keq drejtimi gango

Ref:

Hala sillna me bandoo
Kta pom thirrin COMANDOOO X2

COMANDO COMANDOOO COMANDO COMANDOOO

Nuk kena bo sen
Qato kan inati kta broo
Drejt pi ghettos haver
Babo babo veq thuj hello x2


Ky tekst u dërgua nga ARIOS
Më Shumë Këngë Nga Nush:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet