Më mbaj mend (për 1 muaj)

O.T.R.

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  768
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: O.T.R. është një grup artistësh dhe label shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. On Top Of The Rest(O.T.R) që në gjuhën shqipe do të thotë "Mbi të gjithë", jane nje grup i cili u formua ne vitin 2001 nga Noizy, nje kick-boxer STREET FIGHTER Kampion ne një lagje të Londres. Noizy u be reper me ndihmen e reperit D.u.d.a nga Kosova. OTR eshte nje grup shumë i madh me mbi 300 Anetarë. Disa Nga Keto Jane: Noizy (leader) Mali G Varrosi Bohemi Blazer Matolale Big Kik Grof Icy OTR Cashmoney OTR Elai OTR Shadow Naic Bi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

81 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Anëtarë në Labelin O.T.R.:

Noizy

Big Kik

Matolale

Lil Koli

Varrosi

Krimineli

Mali G

Çiljeta

AK

G.B.M.C.

Dj Crax

Sekondari

Oriola Marashi

Grof

Dj A-Boom

Blazer

Bohemi

Noliman

Merks

Naomi Lareine

ELAI

Naic

Shadow

Messy OTR

DurimKid

Artz

Big H

Nico OTR

Mars

Decee

Enca

Tags: O.T.R., Otr, O.T.R, Noizy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet