Më mbaj mend (për 1 muaj)


O.T.R. - Kta Jena Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kta Jena Na".
3. Video është e këngës "Kta Jena Na", por nuk këndohet nga O.T.R..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

O.T.R. - Kta Jena Na  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

14/10/2006

2006-10-14T17:40:44+00:00oo kta jena na skena qa bojm
smuni me na ndru qeta qe jena kena me mbet rujuni prej neve mos na ngucni se masnej noizin me duden dhe me ushtrin duhesh me dal te dera me i prit po ne kur te vim te dera dije se qka te pret perqata mos hani shum se ju gjen shum keq na i dalim krah njani tjetrit e respektojm njani tjetrin rim bashk ne krejt po munoni me na nda po spo muni se ne jena kta qe jena kejt per njo ne kcejna njo per krejt kcen skeni qa boni ne jem kto...


Ky tekst u dërgua nga Egzona / Xona
Më Shumë Këngë Nga O.T.R.:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet