Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: O2 është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2003, O2 publikojnë albumin "Shekulli I Njëzet E Parë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentShekulli I Njëzet E Parë (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Bashkimi

Alb Magji

Proka

North-West Side

Ura Vajgurore

Prishtina Dhe Tini

Jehona E Osumit Berat

Sky Boys

Albina's Band

3-Eks

Tags: O2, O 2, O-2


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet