A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Obie Kellz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Obie Kellz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B dhe reggae. Më datë 12 Korrik 2018, Obie Kellz publikon videoklipin "Hec Te Lali Jot". Videoklipi u prodhua nga MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hamza Malik


Tags: Obie Kellz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019