Objective

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Objective është një grup artistësh i njohur. Anetaret: Shpëtim Lutfiu - Vokal Blerim Osmani - Gitare Blerim Qamili – Bas gitare Qendrim Zendeli – Bateri Grupi i te rinjeve nga Tetova i quajtur “Objective”, te cilet morren fame pasi morren pjese ne Top Fest ne Shqiperi. Tetova jo rralle here kane ditur te japin grupe te mira rock dhe gjithashtu solist te mire, instrumentiste te cilet bejne nje art te vertete, njejte eshte edhe grupi i te rinjeve nga Tetova te quajtur “Objective” me 4 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Madd Dogs

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Gillespie

Tempulli G

7me7


Tags: Objective, Objektiv

Krijo Një Kartolinë