Objective
Objective

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Objective është një grup artistësh i njohur. Anetaret: Shpëtim Lutfiu - Vokal Blerim Osmani - Gitare Blerim Qamili – Bas gitare Qendrim Zendeli – Bateri Grupi i te rinjeve nga Tetova i quajtur “Objective”, te cilet morren fame pasi morren pjese ne Top Fest ne Shqiperi. Tetova jo rralle here kane ditur te japin grupe te mira rock dhe gjithashtu solist te mire, instrumentiste te cilet bejne nje art te vertete, njejte eshte edhe grupi i te rinjeve nga Tetova te quajtur “Objective” me 4 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0