Më mbaj mend (për 1 muaj)

Objective - Skenar Dashurie  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

04/02/2009

2009-02-04T12:02:50+00:00pa fat,
sapo mbaroi,
drama pa kuptim,
endrra pa fjetur,
loja pa fillim,
I vetem un rri,
ne terin e zi,
afer s'te kam un ty

ti s'bere
asgje per mua
asgje nuk kishe
bosh mbeti fjala te dua

por un jo se kuptoj
pse te dashuroj
cdoher ne ty mendoj

REF:
do te dua ty dhe kur s'te harroj
deri ne vdekje ty do te kujtoj
se pa ty shpirt, jeta eshte vetmi,
ti do mbetesh e imja dashuri


Më Shumë Këngë Nga Objective:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet