Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Oborri është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe pop-rock. Oborri është nje grup duo i themeluar në Prishtinë në vitin 2014. Antaret e grupit jane: Arbër Salihu (vokal, bass, gitarë elektrike, sitarë, banjo, programim, kalemener, sint) dhe Tomor Kuçi (gitarë elektrike, bass, banjo, piano, ksilofon, flautë, blokflautë, profesori IDM, programim, sint). Arbër filloi të performonte në Prishtinë me grupin e mbuluar "Hurmët", dhe ka qenë i angazhuar në projekte të ndryshme muzikore, si kolegji që prezantoi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Komente

Asnjë Koment

Oborri (2017)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Oborri

Komente 0