Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Odise Plaku është një shkrimtar i njohur. Emri: Odise Mbiemri: Plaku Vendlindja: Fier Vendbanimi: Tiranë Arsimi: -2012-Master në Shkencat Politike, International University of Struga Me temë “Marrëdhëniet Shqipëri-Kinë, ulje-ngritjet e tyre”. -2013-Universiteti Bujqësor i Kamzës, Fakulteti “Financë-Kontabilitet” Me temë “Banka e Shqipërise, realiteti dhe problemet rreth saj”. -1990-Universiteti “ Luigj Gurakuqi”, Fakulteti i Mësuesisë, Shkodër -1983-1987 Shkolla e Mes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Vullnet Mato

Ardi Omeri

Odise Gremo

Vladimir Myrtezai

Moikom Zeqo

Visar Zhiti

Viktor Canosinaj

Fatmir Terziu

Ndoc Gjetja

Jorgo Bllaci

Tags: Odise Plaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet