Më mbaj mend (për 1 muaj)

Offchestra - Kush Ma Ka Inati Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


a thua se jom i mire
a thua se jom i keq
a thua se dokna si melajqe
a thua se jom une dreq
aaaah, kush ma ka inati
a thua se jom i zi
a thua se jom i bardh
une smirna me hajni e dallavere
krejt punt i boj une mbare..
aaaah, kush ma ka inati


Ky tekst u dërgua nga  Besnikzki


Nuk kemi video për këtë këngë.


Offchestra
Publikimi: 10/07/2013


Offchestra - Kush Ma Ka Inati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ma Ka Inati".
3. Video është e këngës "Kush Ma Ka Inati", por nuk këndohet nga Offchestra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Offchestra:


Komente 0