A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Old Boy
Nuk ka akoma asnjë votë

Old Boy është këngëtar. Në Maj 2009, Old Boy merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Te Fal Nje Perkdhelje".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019