Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olgera Lleshaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  170
 • Vendlindja:
 • Rrëshen 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Olgera Lleshaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Olgera Lleshaj ka nisur aktivitetin e saj muzikor duke kënduar që e vogël në evente muzikor organizuar në qytetin e saj, por dhe në koncerte të ndryshme në Diasporë. Olgera ka kryer studimet në Universitetin e Ca Foscari në Venezia. Në Maj 2013, Olgera Lleshaj merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Jo Ti Mos Harro", realizuar nga producenti i mirënjohur Stine, Olgera arriti të hynte në 30 këngët më të mira të festivalit, duke kaluar në fazën gjy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

4 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Olgera Lleshaj

Komente 4