A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Olgera Lleshaj - Jo Ti Mos Harro


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Participating in

Top Fest 10


ditet numeroj,pse gjithe njerezit sot me duken njesoj
jo se di,ndoshta nuk shikoj
a ndoshta syte i kam te ti

kohen sdi si ta kaloj
ne qofte se nje moment te dites ty ste takoj,yeah
dhe vazhdoj e mendoj,vazhdoj e mendoj

Ref... jo ti mos iu ndaj
dashurise qe vjen nje here ne jete
jo ti mos iu ndaj,ndjenjes se vertete

jo ti mos harro
se si une ty zemer askush nuk te do
jo ti mos harro,mos harro

jane ndjenjat qe lendojne
sa jane ndjenjat qe nuk arsyetojne
une e di mire,zemres i kendoj
i kendoj per ty

sado larg qe te shkoj
une nga zemra ime ty ste largoj
e di mire,me ty une jetoj
une jetoj me ty

Ref...jo ti mos iu ndaj
dashurise qe vjen nje here ne jete
jo ti mos iu ndaj,ndjenjes se vertete

jo ti mos harro
se si une ty zemer askush nuk te do
jo ti mos harro,mos harro


Lyrics submited by elsaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019