Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Olimpia Smajlaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  64
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Olimpia Smajlaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Këngëtarja e “Xing me Ermalin” u shpall Miss Bjeshka rreth dy vite më parë. Përveçse bukuroshe Smajlaj është po ashtu është një zë bukur i skenës shqiptare. Në vitin 2011, Olimpia Smajlaj merr pjesë në The Voice of Albania 1. Më datë 31 Janar 2020, Olimpia Smajlaj publikon videoklipin "Doin' Time"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Ish-Anëtare e grupit

Indigos

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Semi Jaupaj

Albina Kelmendi

Xhesika Polo

Mishela Rapo

Desara Smakaj

Irsa Qosja

Selma Bekteshi

Enxhi Nasufi

Linda Sadiku

Nertila Selmanaj

Tags: Olimpia Smajlaj, Olimpia, Xing Me Ermalin


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet