Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Olivja Jaupaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34
 • Vendlindja:
 • Durres 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Olivja Jaupaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vazhon shkollen 9-vjecare ne shkollen: Neim Babameto, Durres....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eda Muça

Desila Myftaraj

Patris Kacuri

Sidorela Hasa

Anjeza Sejdia

Amela Buzi

Klaudia Thartori

Kleansa Susaj

Uendi Goga

Jasmina Dervishi

Tags: Olivja Jaupaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet