Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsa Pema

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Olsa Pema është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe popullore korçare. Në vitin 2018, Olsa Pema publikon albumin "Ne Pragun E Magjise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentNe Pragun E Magjise (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elizabeta Janaqi

Ermira Babaliu

Ani Myzeqarja

Fatbardha Disho

Tergita Gusta

Xhejsi Jorgaqi

Erga Halilaj

Vilzana Parubi

Rudina Delia

Babeta Shahini

Tags: Olsa Pema


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet