A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olsa Toqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
BIOGRAFIA: Olsa Toqi është një këngëtare e njohur. Në Maj 2013, Olsa Toqi merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Emri Yt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lili

Zaide Misini

Emira Ademi

Enkela Bisha

Sevi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Yllka Berisha

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Entela Ilirjani


Tags: Olsa Toqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019