Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Olsi Bylyku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  176
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Olsi Bylyku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ka mbaruar shkollën e mesme tek gjimnazi "Qemal Stafa" dhe aktualisht ai studion në degën Menaxhim-Biznes. Ai është një nga aktorët më të preferuar të humorit në Top Channel e me pas ne TV Klan. Karriera e tij artistike ka nisur të ndërtohet jo vetem si aktor, por edhe si këngëtar sepse nga viti 2017, Olsi është kthyer edhe në një reper, mjaft i pëlqyer për tekstet plot humor, por ku trajton edhe tema të mprehta të aktualitetit. Më datë 11 Kor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (35)

14
12
17
18
12
21
19
7
4
40
22
14
6
6
8
6
2
6
10
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Çartani

Marin TnT

Dubleos

Matolale

Finem

Leon

Jointinjo

Teson

Reexhi

Liil Craizy

Tags: Olsi Bylyku, Olsi, Kimikati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet