Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta Boka - S'duhet Te Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ne shpirtin tim ka nje rrenoje
qe vitet fort e mbajne e koken s'ngre.
Ne shpirtin tend te bardhe pa njolle
nje dashuri kala e pa nje mbret...
hmm e pa nje mbret... hmmm

S'mund t'i bashkojme shikimet tona,
s'duhet te marr nga shpirti blu
Ne shpirtin tim mbushur me njolla
trishtimi ngriti folene ketu...
hmmm folene ketu

REF.:
Te dua, te dua
s'duhet te te dua
te dua, te dua
s'duhet te te dua

Sa e gjate me duket jeta
kur mendoj qe ty s'te kam
Vetem erdha, vetem ika
mos kerko per ty nuk jam...

REF.:
Te dua, te dua
s'duhet te te dua
te dua, te dua
s'duhet te te dua


Ky tekst u dërgua nga Ina AngelOlta Boka
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009


Olta Boka - S'duhet Te Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'duhet Te Te Dua".
3. Video është e këngës "S'duhet Te Te Dua", por nuk këndohet nga Olta Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olta Boka:


Komente 0