Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta Boka - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Te doja une si e marre
Por s'doja ta besoja
Ti bere hapin e pare,
Dhe une hezitoja

Ti erdhe si rreze e ngrohte
Per t'u strukur ne shpirtin tim
Ti dashurise tone i dhe forme
Pa pritur asgje ne kembim

REF:
Me duart shtrenguar
Beme foton e jetes
Kujtonim momentet
ne stolat e vjeter

Me duart shtrenguar
Me thoje te dua
Se asgje ne bote s'ka
me te shtrenjte per mua

Nje kenge per ty eshte pak
Je drite ne shpirtin tim
Per mua je gjithcka
Me shume se nje bekim

Ti erdhe si rreze e ngrohte
Per t'u strukur ne shpirtin tim
Ti dashurise tone i dhe forme
Pa pritur asgje ne kembim
Olta Boka
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/07/2021
Teksti: Olta Boka & Irkenc Hyka
Video Produksioni: Foxesfilm
Produksioni: Unixmusic
Regjia: Edlira BaholliOlta Boka - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Olta Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olta Boka:


Komente 0