Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Olta dhe Olsa Miftari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  120
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Olta dhe Olsa Miftari është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Olta dhe motra Olsa Miftari jetojne ne Ferizaj. Muzikën e kishin pasion që kur ishin të vogla. Kanë marrë pjesë në shumë festivale e koncerte duke rrëmbyer çmime të ndryshme. Më datë 12 Nëntor 2016, Olta Miftari & Olsa Miftari publikojnë videoklipin "Sa Larg Je O Babi". Më datë 15 Qershor 2017, Olta Miftari & Olsa Miftari publikon videoklipin "Cila Jam Cila Je". Për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Me këtë këngë, Olta Miftari & Olsa Miftar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareDitëlindja (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

0
0
0
0
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Aida Dhe Eda

Era Dhe Elvira

Ani Dhe Ana

Aulona Dhe Rinesa

Erlini Dhe Ervini

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Havushe Dhe Andrin Salihi

Jon Dhe Janina Dardhishta

Tags: Olta Miftari, Olsa Miftari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet