Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olti Marku - Zemer Mos Vono  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer 2011"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:004 here:
Vetem ty ty te kam ne mendje

Rruges kur kalo
Tgjith qyteti me arom
Qe ti leshoon
Me syrin si gjithmoe
Dhe thuaj pak e mendjen tende
Ke mendoohon
Je ylli nates voe
Parfumi qe me dejj
Je edrra me e bukur si cdo atw
Si cdo ate
Dhe sote prap e ederr vje
Aty me gjen
Aty do jem ,do jem
SA here qe ti me vje

REF:
Zemer mos vono
Eja eja eja ti ne enderr
Dua cdo sekond
Vetem ty ty te kam ne mendje

3 here:
Zemer mos vono
Vetem ty ty te kam ne mendje

Zemer mos vonooo

Merre me ngadale
Hidhe hapin,ritmin
Ti e ke
Mos ndaloo
Jo mos dal ti me u ndal
Se po u ndale
Ti e dhë vrëën
MBaroo

Je ylli nates vone
Parfumi qe me dejj
Je edrra me e bukur
Si cdo ate
Dhe sote prap e ederr vje
Aty me gjen
Aty do jem ,do jem
SA here qe ti me vjen

REF:
Zemer mos vono
Eja eja eja ti ne enderr
Dua cdo sekond
Vetem ty ty te kam ne mendje

3 here:
Zemer mos vono
Vetem ty ty te kam ne mendje

Zemer mos vonooo

Aty me gjen
Aty do jem
Si cdo nate
Dhe sonte ne enderr
Ti me vjen

REF:
Zemer mos vono
Eja eja eja ti ne enderr
Dua cdo sekond
Vetem ty ty te kam ne mendje

3 here:
Zemer mos vono
Vetem ty ty te kam ne mendje

Zemer mos vonooo


Ky tekst u dërgua nga Bora
Më Shumë Këngë Nga Olti Marku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet