Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olti Marku - Dashuri Zemre  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika & Teksti:

Edlir Begolli

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

28/03/2018

2018-03-28T12:13:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri Zemre" kënduar nga Olti Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Olti Marku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Olti Marku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet