A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Oltioni is a very famous recording studio. Oltioni është një produksion nga Prizreni i cili merretm me edtimin e shumë albumeve të këngëtarëve të ndryshëm, kryesisht nga zhnari popullor....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Men Media Pictures

Donjeta

Biggy Image

Intro Creative

Fronmedia

Pixels Production

Manti

Think Creative

Exe

Lens Production


Tags: Oltioni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019