Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  94
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: On Records është një produksion dhe label i njohur. Arbër Elshani (Zzap) & Kristijan Lekaj (Chriss) janë ndër kompozitorët më të talentuar të estradës. Vijnë nga Prizreni por jetojnë dhe veprojnë në Prishtinë. Të dy së bashku kanë formuar studion e tyre "On Records" në Prishtinë, ku vazhdojnë të punojnë dhe të sjellin në treg hite të reja. Ky grup menaxhohet nga Mehmet Elshani, i cili eshte nje nga menaxheret me te suksesshem ne Kosove. On Records gjate gjithe viteve ka pasur shume largime dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

9 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Anëtarë në Labelin On Records:

Zzap

Chriss Lekaj

Benita Zena

Fuego

Sparksi

Endrit Elshani (Endri)

Eanda

Aurora Zeka

Sidoela

ChillMeArushen

Pitt

Blond Krasniqi

Selina

LORD

Mozzik

Kida

Rina Balaj

Fero

Getinjo

Baby G

Nikka

Tags: On Records, Zzap, Chriss, Onrecords


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet