Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  262
BIOGRAFIA: Onat është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Onati dhe Kastrioti (Majk) kanë krijuar grupin TDS. Albumi i tyre i parë është titulluar "17 arsye". Ka qenë një grup që vjen nga Prishtina dhe që shpërthyen në skenë në fund të vitit 2009. Kanë bërë disa bashkpunime si grup dhe me pas janë ndarë. Ata i janë bashkuar labelit "BabaStars" ku dhe kanë bërë disa bashkëpunime me anëtarët e Labelit Baba Stars dhe që gjithmonë kanë patur suksese të shumta. Më datë 23 Korrik 2014, Samanta publikojnë v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Babastars

Ish-Anëtar i grupit

TDS

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

20 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (13)

1
4
6
7
6
1
1
1
1
1
1
1
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

Kacho

Agon Nimani

Niku

Xhema Aka Jemayli

Bigg V

Viagra

Gjyks

Wllatki

Oran G

Tags: Onat, Onati, Tds


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet