Më mbaj mend (për 1 muaj)

One Direction

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  132
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: One Direction është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. One Direction jane nje grup britaniko-irlandez te formuar ne X Factor UK ne vitin 2010. Anetaret e grupit jane Louis Tomlinson, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan dhe Harry Edward Styles. Ata arriten deri ne naten finale, ku moren vendin e trete. Në vitin 2010, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles dhe Louis Tomlinson bene audicione si kandidatë solo për serinë e shtatë të konkursit britanik televiziv X Factor. Ata nuk arritën të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

16 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Spice Girls

Lawson

High School Musical

La Quinta Estacion

T.A.T.U.

Rbd

Lady Antebellum

Jonas Brothers

Queen

Beatles

Tags: One Direction


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet