One Direction

Just Can't Let Her Go ➡ Nuk Mund Ta Le Te Shkoje

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Lorena Vrapi


Just Can't Let Her Go

Oh oh oh

She's so mean but I gotta love it,
And I just can't let her go
I'm so whipped on her tiny little
She's a sexy animal

Spends too much
And I never tell her no
Drives me nuts
And she got me by the throat
She's so mean but I gotta love it
And I just can't let her go

La la la la la
La la la
I just can't let her go
I just can't let her go

Breaks a billion hearts
I know i'm next in line
But I don't mind yeah oh oh oh

I want her
Everybody wants her
She knows it eh eh eh
I want her but I better run away

Oh oh oh

She's so mean but I gotta love it,
And I just can't let her go
I'm so whipped on her tiny little
She's a sexy animal

Spends too much
And I never tell her no
Drives me nuts
And she got me by the throat
She's so mean but I gotta love it
And I just can't let her go

La la la la la
La la la
I just can't let her go
I just can't let her go

Oh oh oh

She's so mean but I gotta love it,
And I just can't let her go
I'm so whipped on her tiny little
She's a sexy animal

Spends too much
And I never tell her no
Drives me nuts
And she got me by the throat
She's so mean but I gotta love it
And I just can't let her go

La la la la la
La la la
I just can't let her go
I just can't let her go

Breaks a billion hearts
I know i'm next in line
But I don't mind yeah oh oh oh

I want her
Everybody wants her
She knows it eh eh eh
I want her but I better run away

Oh oh oh

She's so mean but I gotta love it,
And I just can't let her go
I'm so whipped on her tiny little
She's a sexy animal

Spends too much
And I never tell her no
Drives me nuts
And she got me by the throat
She's so mean but I gotta love it
And I just can't let her go

La la la la la
La la la
I just can't let her go
I just can't let her go


Nuk Mund Ta Le Te Shkoje

Oh oh oh

Ajo do te thote shume por une e dua
Dhe nuk mund ta le te shkoje
jam mesuar me takat e saj
ajo eshte nje kafshe e bukur

shpenzoj shume
Dhe kurre nuk i them jo
me drejtoi nga arrat
por ma mori nga goja
Ajo do te thote shume por une e dua
Dhe nuk mund ta le te shkoje

la la la la la
la la la
nuk mund ta le te shkoje
nuk mund ta le te shkoje

theu nje milion zemra
e di se e kam rradhen une
por nuk me behet vone oh oh oh

e dua ate
te gjithe e duan ate
ajo e di kete eh eh eh
e dua ate por me mire te vrapoj larg

oh oh oh

Ajo do te thote shume por une e dua
Dhe nuk mund ta le te shkoje
jam mesuar me takat e saj
ajo eshte nje kafshe e bukur

shpenzoj shume
Dhe kurre nuk i them jo
me drejtoi nga arrat
por ma mori nga goja
Ajo do te thote shume por une e dua
Dhe nuk mund ta le te shkoje

la la la la la
la la la
nuk mund ta le te shkoje
nuk mund ta le te shkoje


Oh oh oh

Ajo do te thote shume por une e dua
Dhe nuk mund ta le te shkoje
jam mesuar me takat e saj
ajo eshte nje kafshe e bukur

shpenzoj shume
Dhe kurre nuk i them jo
me drejtoi nga arrat
por ma mori nga goja
Ajo do te thote shume por une e dua
Dhe nuk mund ta le te shkoje

la la la la la
la la la
nuk mund ta le te shkoje
nuk mund ta le te shkoje

theu nje milion zemra
e di se e kam rradhen une
por nuk me behet vone oh oh oh

e dua ate
te gjithe e duan ate
ajo e di kete eh eh eh
e dua ate por me mire te vrapoj larg

oh oh oh

Ajo do te thote shume por une e dua
Dhe nuk mund ta le te shkoje
jam mesuar me takat e saj
ajo eshte nje kafshe e bukur

shpenzoj shume
Dhe kurre nuk i them jo
me drejtoi nga arrat
por ma mori nga goja
Ajo do te thote shume por une e dua
Dhe nuk mund ta le te shkoje

la la la la la
la la la
nuk mund ta le te shkoje
nuk mund ta le te shkoje

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019