A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

Steal My Girl ➡ Te Ma Vjedhin Vajzën Time

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Amir Makolli


Steal My Girl

Zayn:
She been my queen since we were sixteen
We want the same things we dream the same dreams.
Alright
I got it all cause she is the one
Her mom calls me love, her dad calls me son
Alright

Niall:
I know, I know, I know, for sure

All of them:
Everybody wanna steal my girl
Everybody wanna take her heart away
Couple billions in the whole wide world
Find another one cause she belongs to me (X2)

Liam:
Kisses like cream
Her walk is so mean
and every jaw drop
When she's in those jeans
Alright, Alright

Louis:
I don't exist if I don't have her,
the sun doesn't shine
The world doesn't turn
Alright, alright..

Niall:
But I know, I know, I know, for sure

All of them:
Everybody wanna steal my girl
Everybody wanna take her heart away
Couple billions in the whole wide world
Find another one cause she belongs to me (X2)

Harry:
She knows, she knows
that I've never let her down before
She knows, she knows
that I'm never gonna let another take her love from me now

All of them:
Everybody wanna steal my girl
Everybody wanna take her heart away
Couple billions in the whole wide world
Find another one cause she belongs to me (X2)


Te Ma Vjedhin Vajzën Time

Zayn:
Ajo ka qene mbreteresha ime qe kur ishim gjashtembedhjete vjeq
Ne duam te njejtat gjera, ne enderrojme te njejtat endrra
Gjithqka ne rregull
Une i kam te gjitha sepse ajo eshte nje e imja
Nena e saj me therret dashuri, babi i saj me therret bir
GJithqka ne rregull.

Niall:
E di, e di, e di, sigurt

Te gjithe:
Çdokush do te ma marre vajzen time
Çdokush do ta marr zemren e saj me vete larg
Miliarda njerez ne gjithe boten
Gjeni dike tjeter sepse ajo me takon mua. (X2)

Liam:
Puthjet si krem
Ecja e saj eshte shum e sjellshme
dhe çdo nofull bie
kur ajo eshte ne ato xhinse
Gjithqka ne rregull

Louis:
Une nuk ekzistoj nese nuk e kam ate
Dielli nuk shkelqen
Bota (Toka) nuk rrotullohet
Gjithqka ne rregull

Niall:
Por e di, e di, e di, sigurt

Te gjithe:
Çdokush do te ma marre vajzen time
Çdokush do ta marr zemren e saj me vete larg
Miliarda njerez ne gjithe boten
Gjeni dike tjeter sepse ajo me takon mua. (X2)

Harry:
Ajo e din, ajo e din
qe une kurre nuk do ta le ate te bie perpara
Ajo e din, ajo e din
qe une kurr nuk do te lejoj qe tjeterkush te marr dashurine e saj prej meje tani.

Te gjithe:
Çdokush do te ma marre vajzen time
Çdokush do ta marr zemren e saj me vete larg
Miliarda njerez ne gjithe boten
Gjeni dike tjeter sepse ajo me takon mua. (X2)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019