A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

A.M. ➡ Pas Mesnate

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Loreta Vrapi


A.M.

Won't you stay 'til the A.M.?
All my favourite conversations
Always made in the A.M (yeah yeah)

Feels like this could be forever tonight
Break these clocks, forget about time
There could be a World War 3 goin' on outside
You and me were raised in the same part of town
Got these scars on the same ground
Remember how we used to kick around just wasting time?

Won't you stay 'til the A.M.?
All my favourite conversations
Always made in the A.M
Cause we don't know what we're saying
We're just swimming round in our glasses
And talking out of our asses
Like we're all gonna make it (yeah, yeah)

Feels like this could be forever right now
Don't wanna sleep cause we're dreaming out loud
Trying to behave but you know that we never learned, how
You and me were raised in the same part of town
Got these scars on the same ground
Remember how we used to kick around just wasting time?

Won't you stay 'til the A.M.?
All my favourite conversations
Always made in the A.M
Cause we don't know what we're saying
We're just swimming round in our glasses
And talking out of our asses
Like we're all gonna make it (yeah, yeah)

You know I'm always coming back to this place
You know
And I'll say
You know I'm always gonna look for your face
You know

Won't you stay 'til the A.M.?
All my favourite conversations
Always made in the A.M
Cause we don't know what we're saying
We're just swimming round in our glasses
And talking out of our asses
Like we're all gonna make it

Won't you stay 'til the A.M.?
You know I'm always coming back to this place
Won't you stay 'til the A.M.?
You know
Won't you stay 'til the A.M.?
You know I'm always gonna look for your face
Won't you stay 'til the A.M.?


Pas Mesnate

Nuk do te qendrosh deri pas mesnate?
Te gjitha bisedat e mija te preferuara
Gjithmone u bene pas mesnate(po,po)

Ndihem sikur kjo sot do te jete pergjithmone
Thyej keto oret, humb sensein e kohes
Mund te jete duke filluar luta e trete boterore
Une dhe ti jemi ngritur nje te njejten pjese te qytetit
kemi keto plage ne te njejtin terren
kujto se si ne e shtynim kohen e humbur?

Nuk do te qendrosh deri pas mesnate?
Te gjitha bisedat e mija te preferuara
Gjithmone u bene pas mesnate
sepse ne nuk e dinim cfare po thoshim
ne thjesht ishim duke notuar ne gotat tona
dhe po brrockullisnim
si ne te gjithe do ta benim (po,po)

ndihem sikur kjo tani do te jete pergjithmone
nuk dua te fle sepse jemi duke enderruar me ze te larte
duke u perpjekur te ndalonim por ti e di qe kurre nuk e mesuam si
Une dhe ti jemi ngritur nje te njejten pjese te qytetit
kemi keto plage ne te njejtin terren
kujto se si ne e shtynim kohen e humbur?

Nuk do te qendrosh deri pas mesnate?
Te gjitha bisedat e mija te preferuara
Gjithmone u bene pas mesnate
sepse ne nuk e dinim cfare po thoshim
ne thjesht ishim duke notuar ne gotat tona
dhe po brrockullisnim
si ne te gjithe do ta benim (po,po)

tani un gjithmone kthehem ne ate vend
ti e di
dhe une do ta them
ti e di une gjithmone do te kthehem per te pare fytyren tende
ti e di

Nuk do te qendrosh deri pas mesnate?
Te gjitha bisedat e mija te preferuara
Gjithmone u bene pas mesnate
sepse ne nuk e dinim cfare po thoshim
ne thjesht ishim duke notuar ne gotat tona
dhe po brrockullisnim
si ne te gjithe do ta benim (po,po)

nuk do te qendrosh deri pas mesnate?
ti e di une gjithmone do te kthehem ne kete vend
nuk do te qendrosh deri pas mesnate?
ti e di
nuk do te qendrosh deri pas mesnate?
ti e di une gjithmone do ta shoh fytyren tende
nuk do te qendrosh deri pas mesnate?

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019