A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

One Direction - Steal My Girl


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/10/2014

2014-10-24T15:00:04Zayn:
She been my queen since we were sixteen
We want the same things we dream the same dreams.
Alright
I got it all cause she is the one
Her mom calls me love, her dad calls me son
Alright

Niall:
I know, I know, I know, for sure

All of them:
Everybody wanna steal my girl
Everybody wanna take her heart away
Couple billions in the whole wide world
Find another one cause she belongs to me (X2)

Liam:
Kisses like cream
Her walk is so mean
and every jaw drop
When she's in those jeans
Alright, Alright

Louis:
I don't exist if I don't have her,
the sun doesn't shine
The world doesn't turn
Alright, alright..

Niall:
But I know, I know, I know, for sure

All of them:
Everybody wanna steal my girl
Everybody wanna take her heart away
Couple billions in the whole wide world
Find another one cause she belongs to me (X2)

Harry:
She knows, she knows
that I've never let her down before
She knows, she knows
that I'm never gonna let another take her love from me now

All of them:
Everybody wanna steal my girl
Everybody wanna take her heart away
Couple billions in the whole wide world
Find another one cause she belongs to me (X2)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019